Bizim Yaklaşımımız

KOBİ DANIŞMANLIK, her müşterinin işine kendi işimizmiş gibi yaklaşır. Bir danışmanlık firmasının bir danışmandan daha fazlası olması gerektiğine inanıyoruz. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyar, teşviklerimizi hedefleriyle uyumlu hale getirir ve işlerinin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için işbirliği yaparız. Bu derin ve keyifli ilişkiler kurar.

Doğru sonuç için doğru yaklaşım gereklidir. Danışmanlık yaklaşımları, dış bilgilerini kuruluşunuzun dahili iş yapma yöntemine uygulayarak çalışır. Şirketinizin başarı potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, uzman tavsiyemizi iş yapış şeklinize uygun şekilde şekillendirmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu, müşterilerimizle zengin ilişkiler kurmamızı sağlar.

Hibe Teşvik Danışmanlığı

Şirketinizi kurmaktan büyütmeye kadarki süreçte kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek için deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet verir.

Yatırım Danışmanlığı

Müşterilerinizin çıktılarını artıracak şekilde iş hizmetlerinizi şekillendirmenize ve konumlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

İhracat Danışmanlığı

Tüketici ürünleriyle uğraşan şirketlerin, zeitgeist ile mükemmel uyum sağlayan ürünler yaratmalarına ve sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?