Şirket Genel Bakış

Kobi Danışmanlık, ülke geneli bir danışmanlık merkezidir. Operasyonlarımıza 11 yıl önce başladık ve müşterilerimizle mükemmel ilişkilerimiz sayesinde büyüdük. Sadece birkaç kişi ve küçük bir ofisle küçük başladık, ancak bugün birkaç duvar ofislerimiz var ve içlerinde insanlarla çalışıyor.

Bizimle ne kadar başarılı bir şekilde bütünleştiğimiz başarı başarımızı başardık. Pek çok bilgi danışmanlarla ilgili şikayetlerinden biri, rahatsız edici olabilmeleridir. Çalışanlar, dışarıdan danışmanların gelip iş akışını bozmaktan korkuyor. Böyle bir sorunla uyarımız değil.

Kobi Danışmanlık, müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Finans, enerji, ticari hizmetler, tüketici ürünleri gibi birçok sektörü kapsıyoruz.

Nasıl Çalışırız

Kobilerin gelişmesini ve büyümesini sağlamak, işletmenin sorunlarını belirlemek, belirlenen sorunlara çözüm yollarını bulmak ve KOBİ’lere yol göstermek için aşağıdaki görevler kapsamında faaliyetlerini sürdürür.:

  • Kobilerin mevcut durumlarının analiz edilmesi, sorunların ve ihtiyaçların belirlenmesi,
  • Kobilerin beceri ve kabiliyetlerini geliştirerek yurt içi ve yurt dışında rekabet edebilir düzeye gelmelerini sağlamak için önerilerde bulunulması, rehberlik ve yönlendirme yapılması
  • Kobilere proje hazırlama ve yürütme süreçlerinde rehberlik yapılması
  • Kobilerin, iş güvenliği, işletme yönetim, finans, üretim, satış pazarlama ve insan kaynakları konularındaki temel bilgi ve yönlendirme ihtiyaçlarının karşılanması

Danışmanlığın Ötesinde

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?