Atatürk Bulvarı No:46/42

Çankaya/ANKARA

+90 312 230 0 852

Kobi Danışma Hattı

Pzt-Cum: 08:30-17:30

Çalışma Saatlerimiz

KOSGEB Destekleri

     2023 yılında dünyada 10 büyük ekonomisinden biri olma vizyonuna sahip ülkemizin kamu kurumlarının ihtiyaçlarına cevap verebilen, kamu fonlarını kullanan özel sektörün bu fonlardan tam ve doğru olarak yararlanmasını sağlayan, yakın coğrafyasına ve hizmet bedelleri yüksek gelişmiş ülkelere hizmet ihracı yapabilen bir sektör konumuna gelmek; sürdürülebilir büyüme ve yapısal dönüşümün desteklenmesi konusunda ülkemizdeki kurum ve kuruluşlara katkı sağlayacak yönetim danışmanlığı sektörünün, ülkemizin kalkınma politikalarının etkinliğinin artırılmasında bir araç olarak kullanılmasının kaçınılmazdır.

     Yönetim Danışmanlığı, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumların yönetsel sorunlarının tespitinde, veri analizinde, iyileştirme faaliyetlerinin geliştirilmesinde, sistemlerin kurulması ve uygulamaların devreye alınmasında yardım etmek üzere gerekli yetkinliklerle ve etik değerlere sahip uzmanlarca, sözleşme kapsamında bağımsız ve objektif sunulan profesyonel hizmettir.

KOBİ DANIŞMANLIK – şirketlerin becerilerini değerlendirmelerine ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanan yeni bir yön seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz

Bu sayfayı paylaş

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?