şirket

Yurtdışı Şirket Alım Desteği

Yurt Dışında Şirket Satın Almam Desteklensin

     Yurt dışında bir şirketi veya yurt dışında yerleşik bir şirkete ait markayı satın almak istiyorsun. Kutlarız. Devletimiz, bu işi senin için kolaylaştırıyor!

     Yurt dışında satın almak istediğin şirketin değerini doğru belirlemek için şirketin finansal ve hukuki durumu ile ilgili yaptıracağın ayrıntılı analiz harcamalarına ve o şirketi veya markayı satın almak için kullanacağın kredinin faiz masraflarına devletimiz destek oluyor!

     Yapmanız Gerekenler

     Satın alacağın şirketi seçip istediğin danışmanı bul ve bilgileri bizimle paylaş.

İhracat danışmanı, bu süreci yöneten ekibin şirket nezdinde görünen yüzüdür.

Bu Destekle Ne Kazanırsın?
 
Şirket satın alırken alacağın finansal ve hukuki danışmanlık hizmetleri için yapacağın toplam harcamaların %50 oranında ve yıllık 5.429.000 TL’ye kadar karşılıyoruz. Satın alacağın yurt dışında yerleşik şirketin ileri teknolojiye sahip nitelikte olması halinde destek limiti 13.574.000 TL’ye kadar çıkıyor.
 
Ayrıca, yurt dışında yerleşik ileri teknolojiye sahip bir şirketi satın alırken bir bankadan kredi kullanman gerekiyorsa kredinin faizine destek alabilirsin. Almış olduğun kredinin faiz giderinin Türk Lirası cinsi kredilerde 5 puanı, döviz ve dövize endeksli kredilerde 2 puanı toplam 81.447.000 TL’ye kadar destek alıyorsunuz.

 

Bu sayfayı paylaş

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?