Reklam Desteği

Reklam Desteği

     Reklam desteği ile ürünlerinin reklamını yaparak ihracat miktarını ve marka bilinirliğini artırmak istiyorsun.
     Bunun zamanı gelmişti zaten. Biz de sana destek olmak için buradayız ve Türkiye’de üretilen ürününü ihraç etmek istediğin ülkede tanıtmaya yönelik yapacağın harcamaların destekleniyor!

Bilmen Gerekenler

  • Adi şirket değilsen bu desteği almak için başka bir koşula ihtiyacın yok.
  • Tanıtım yapacağın ülkede Bakanlıkça desteklenen birim yoksa, markanın Türkiye`de tescilli olması ve tanıtım yapacağın ülkede en azından marka tescil başvurusunun yapılmış olması gerekiyor.

İhracat danışmanı, bu süreci yöneten ekibin şirket nezdinde görünen yüzüdür.

Bu Destekle Ne Kazanırsın?

     4 yıl süresince ve istenilen sayıda ülkede yapacağın katalog bastırma, sosyal medya, dergi, gazete, televizyon reklamları ve pop-up mağazacılık harcamaları için destek alabilirsin.

     Ticaret Bakanlığı`nın kira desteğinden faydalanan bir birimin yoksa tanıtım harcamalarının % 60`ını yıllık 250.000 ABD Dolarına kadar destekliyoruz.

     Ticaret Bakanlığı`nın kira desteğinden faydalanan bir birimin varsa destek oranımız yine %60. İlaveten, sadece destekten faydalanan birimin bulunduğu ülke için yıllık 150.000 ABD Doları tanıtım desteği alabilirsin. Birimin olmayan ülkelerin toplamı için ise yine 150.000 ABD Doları destek alırsın.

Bu sayfayı paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on google
Share on telegram
Share on email
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?