İhracat Danışmanlığı

Dış ticaret, ülkelere ve işletme sahiplerine piyasalarını, yurt içinde bunu yapmaları mümkün olmayan şekillerde genişletme olanağı tanır. Teknolojik gelişmeler her gün artmaya devam ederken, ürün ve hizmetlerin bu genişlemesi büyümeye devam ediyor ve bu ticaretin daha ulaşılabilir, karlı ve iddialı olmasına yardımcı oluyor. Dış ticarette, şirketler için sürdürülebilir karlilik elde etmek ve operasyonlarında aksaklıkları önlemek için sağlam bir strateji oluşturmak çok önemlidir. İhraç edilecek ve / veya ithal edilecek çok fazla mal ve ürün olduğundan, her ürün için özel bir çalışma gereksinimleri vardır.

Kobilerimize yurtdışını açılma konusunda devlet desteklerinden yararlandırarak yurt dışı pazarlara açılabilme beceri ve kabiliyetlerini geliştirebilmelerini, pazar paylarını arttırmalarını, uluslararası rekabetin aktörleri haline gelmelerini, İhracata başlayan KOBİ sayısını arttırmayı sağlıyoruz.

İhracat danışmanı, bu süreci yöneten ekibin şirket nezdinde görünen yüzüdür.

Hizmetlerimiz

Bu sayfayı paylaş

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım veya çevrimiçi olarak iletişim formundan bir iş sorgusu gönderin.

“Danışmanlık sektöründeyken firmalara yansıtmanız gereken imajı bilirsiniz. Çevik ve etkili olmalısınız; Kobi Danışmanlık’a danışmak kobiler için en iyi yoldur.”

Yaşar MISTAK
Kurucu Yönetici, Kobi Danışmanı

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?