Kobi Danışmanlık, ekonomik ve finansal danışmanlıkta bütünlük ve mükemmelliğe adanmış olarak 2011 yılında kurulmuştur.

Kobi Danışmanlık, kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği kendine has çözümler ve hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli projelere imza atmış ve ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerek müşterilerimiz ve gerekse çözüm ortaklarımızın gönlünde taht kurmuş ve bundan sonraki süreçte de bu işbirliğinin daha da güçlenerek devam etmesi yegâne amacımız olacaktır.

Kendimizi, uygun deneyime sahip, ileriye dönük, tutkulu kobi danışmanı profesyonellerinden oluşan bir grup olarak görüyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz

Yönetim Geliştirme

Kuruluşların yönetim geliştirme temelli ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır.

Ölçeklendirilebilir Hizmetler

Seçkin uzmanlarımızın tecrübesini, sektörel deneyim ile birleştirerek, küresel yenilikleri sizinle paylaşır; ihtiyaçlarınıza uygun ölçeklendirilebilir hizmetleri ve çözümleri sunarız.

Kurumsal Gelişim

Yenilikçi çözümleri ile müşterilerimzin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir danışmanlık şirketi olarak değer yaratmaktır.

İşletmelere Hızlı ve Pratik Değer Katma

Müşterilerimize vaat ettiğimiz değeri en kısa sürede sunarız. Bu değer bizim için, “en az maliyetle, yüksek verimlilik ” anlamına gelir. Yarattığımız değer, hedeflerinizi yakalamanıza, yeni pazarlara giriş yapmanıza, başarılı denetimler geçirmenize, sistemlerinizi sadeleştirmenize ve etkinleştirmenize yardımcı olur.

Değerlerimiz

İşletmelerin yürüdükleri yolda alabilecekleri tüm devlet desteklerini onlara sağlayarak yüklerini hafifleteceğimize ve bu sayede devlet destekleriyle büyüyen işletmelerin ülkemiz ekonomisine daha fazla katkı yapabileceğine inanıyoruz.

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?